Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Ibis, Le Vésinet • 5 878 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Ibis, Le Vésinet
5 878 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe huizen en villa in Ibis
Verhuren
 van luxe huizen en villa in Ibis Verhuren
 van luxe huizen en villa in Ibis
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190 m²
5 878 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht
  • Kelder

Met een prachtig uitzicht en west gelegen dit huis190 m², gebouwd in 2006, met een perceel oppervlakte van 700 m² bevat 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer, van een Geen keuken en van een kelder. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : openhaard, kabeltelevisie.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 2773143

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • 7 Ruimtes
    • Bouwjaar 2006
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 5 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 3 Aantal doucheruimtes
    • Woonkamer
    • 3 Toilet
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 5.878 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 5.543 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 335 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris 559 € Waarborg 5.543 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

BARNES RENTALS YVELINES

51 rue du Pain

78100 Saint-Germain-en-Laye

Het kantoor BARNES RENTALS YVELINES beschikt over 14 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com