Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Auteuil Nord, Parijs 16e • 9 300 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  165 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Auteuil Nord, Parijs 16e
9 300 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  165 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe appartementen in Auteuil Nord
Verhuren
 van luxe appartementen in Auteuil Nord Verhuren
 van luxe appartementen in Auteuil Nord
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  165 m²
9 300 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon

Dit appartement165 m² heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers en 3 badkamers. Dit appartement is voorzien van een Ingericht keuken, 2 balkons en een terras. andere : digicode, parketvloer, openhaard.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : W-047TKV

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 2 Balkons 12 m²
    • Open haard
    • 3 Slaapkamers
    • Parket
    • Niet gemeubeld
    • 3 Aantal badkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 9.300 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 8.300 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 1.000 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder 12 € Waarvan Inventaris NB Waarborg NB

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

Rue du Faubourg Saint-Honoré

75008 Parijs 8e

Het kantoor Engel & Völkers Location beschikt over 37 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com