U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en west gelegen dit appartement gemeubileerd 130 m², gebouwd in 1978, in een flatgebouw van 31 verdiepingen bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 3 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een eetkamer, van een Ingericht keuken, van een kelder en van een parkeerplaats. Compleet gerenoveerd, zij bevindt zich op de 30 de verdieping met lift. Verwarming : Gas. andere : intercom, digicode, Bewaker, parketvloer.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : APP-0683
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
De huurkosten omvatten 12.000 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 10.700 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 1.300 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris NB Waarborg NB
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
3 rue du Faubourg Saint Honoré
75008 Parijs 8e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd