Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Seine et Berges, Parijs 15e • 8 000 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  130 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Seine et Berges, Parijs 15e
8 000 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  130 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe appartementen in Seine et Berges
Verhuren
 van luxe appartementen in Seine et Berges Verhuren
 van luxe appartementen in Seine et Berges
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  130 m²
8 000 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • Parking
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en west gelegen dit appartement gemeubileerd 130 m², gebouwd in 1978, in een flatgebouw van 31 verdiepingen heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 2 badkamers en 3 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een eetkamer, een Ingericht keuken, een kelder en een parkeerplaats. Compleet gerenoveerd, zij bevindt zich op de de de verdieping met lift. Verwarming : Gas. andere : intercom, digicode, Bewaker, parketvloer.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : APP-0682

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • Op de 9e verdieping
    • Onderhoud
    • Oriëntatie west
    • Bouwjaar 1978
    • 4 Ruimtes
    • Geen overburen
    • 31 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Gerenoveerd

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Parket
    • Woonkamer
    • 2 Slaapkamers
    • Keuken ingericht
    • Verwarming gas
    • Eetkamer
    • 3 Toilet
    • Gemeubeld
    • 2 Aantal badkamers

Toegang

    • Intercom
    • 1 Parking
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 8.000 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 6.700 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 1.300 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris NB Waarborg NB

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

3 rue du Faubourg Saint Honoré

75008 Parijs 8e

Het kantoor CATHERINE PIGUET- ALMA IMMOBILIER beschikt over 60 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com