U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Dit appartement309,7 m² heeft 7 kamers. Dit appartement is voorzien van een woonkamer en een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping. andere : kabeltelevisie.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : CA_7P_MALAKOFF_2G_ALM
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
Over de prijs
De huurkosten omvatten 10.573 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 9.663 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 910 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris NB Waarborg 9.663 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
106 boulevard Saint Germain
75006 Parijs 6e
Wettelijke informatie kantoor
Zetel: 106, boulevard Saint Germain 75006 PARIS
RCS: PARIS 812621589
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd