Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Porte Dauphine, Parijs 16e • 13 850 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  226 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Porte Dauphine, Parijs 16e
13 850 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  226 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe appartementen in Porte Dauphine
Verhuren
 van luxe appartementen in Porte Dauphine Verhuren
 van luxe appartementen in Porte Dauphine
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  226 m²
13 850 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge

Met een prachtig uitzicht dit appartement gemeubileerd 226 m², gebouwd in 1909 bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 4 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 48,55 m² en van een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "collective radiator". andere : intercom, digicode, Bewaker, kabeltelevisie.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86885925

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bouwjaar 1909
    • Op de 3e verdieping
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 48,55 m²
    • 4 Toilet
    • Verwarming "collective radiator"
    • Inkomhal
    • Keuken
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 4 Slaapkamers
    • Gemeubeld
    • 2 Aantal badkamers 15,28 m²

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 13.850 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 13.000 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 850 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder 18.720 € Waarvan Inventaris 678 € Waarborg 26.000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 15 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 10.200 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

21 rue d'Artois

75008 Parijs 8e

Het kantoor Daniel Féau Location - Artois beschikt over 17 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com