Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Triangle d'Or, Parijs 8e • 8 000 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  107 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Triangle d'Or, Parijs 8e
8 000 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  107 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe appartementen in Triangle d'Or
Verhuren
 van luxe appartementen in Triangle d'Or Verhuren
 van luxe appartementen in Triangle d'Or
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  107 m²
8 000 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • Parking
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit appartement gemeubileerd 107 m², in een flatgebouw van 6 verdiepingen bestaat uit 3 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een Open en ingericht keuken en van een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 6de de verdieping met lift. andere : intercom, digicode, Bewaker.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1331

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bovenste verdieping
    • Op de 6e verdieping
    • Rustig
    • 3 Ruimtes
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Inkomhal
    • Keuken open en ingericht
    • 1 Aantal badkamers
    • 2 Slaapkamers
    • Gemeubeld
    • 3 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • Intercom
    • Alarm
    • Gehandicaptenvriendelijk
    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 8.000 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 7.400 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 600 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder 14.400 € Waarvan Inventaris NB Waarborg 14.800 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

231 Rue Saint-Honoré

75001 Parijs 1e

Het kantoor Haussmann Prestige beschikt over 42 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com