Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Gros Caillou, Parijs 7e • 7 770 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  151,37 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Gros Caillou, Parijs 7e
7 770 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  151,37 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe appartementen in Gros Caillou
Verhuren
 van luxe appartementen in Gros Caillou Verhuren
 van luxe appartementen in Gros Caillou
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  151,37 m²
7 770 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge

Met een prachtig uitzicht en noord-west gelegen dit appartement gemeubileerd 151,37 m², gebouwd in 1911 bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement heeft van een woonkamer 27,54 m², van een eetkamer 21,33 m² en van een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : "collective radiator". andere : intercom, digicode, Bewaker, openhaard, kabeltelevisie.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86694735

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord, west
    • 5 Ruimtes
    • Bouwjaar 1911
    • Op de 1e verdieping

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 27,54 m²
    • 3 Slaapkamers
    • Gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Eetkamer 21,33 m²
    • 1 Toilet
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers 7,03 m²

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 7.770 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 7.200 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 570 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris 454 € Waarborg 14.400 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

15 rue Bonaparte

75006 Parijs 6e

Het kantoor BARNES RENTALS RIVE GAUCHE beschikt over 25 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com