Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Ecole Militaire, Parijs 7e • 6 500 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  104 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Ecole Militaire, Parijs 7e
6 500 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  104 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe appartementen in Ecole Militaire
Verhuren
 van luxe appartementen in Ecole Militaire Verhuren
 van luxe appartementen in Ecole Militaire
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  104 m²
6 500 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit appartement gemeubileerd 104 m² bestaat uit 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een eetkamer, van een Ingericht keuken en van een balkon. Compleet gerenoveerd, zij bevindt zich op de de de verdieping met lift. Verwarming : Centraal. andere : intercom, digicode, Bewaker, parketvloer.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : Ségur/Unesco

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Op de 5e verdieping
    • Onderhoud
    • Geen overburen
    • 4 Ruimtes
    • Rustig
    • Gerenoveerd

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • Inkomhal
    • Keuken ingericht
    • Verwarming centraal
    • Woonkamer
    • 2 Slaapkamers
    • Gemeubeld
    • 2 Aantal badkamers
    • Eetkamer
    • 2 Toilet
    • Parket

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 6.500 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 6.150 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 350 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris NB Waarborg NB

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

32 avenue George V

75008 Parijs 8e

Het kantoor NICOLAS DEVILLARD IMMOBILIER beschikt over 21 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com