Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Ile de la Jatte-Parc d'Orléans, Neuilly-sur-Seine • 5 600 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  143,15 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Ile de la Jatte-Parc d'Orléans, Neuilly-sur-Seine
5 600 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  143,15 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe appartementen in Ile de la Jatte-Parc d'Orléans
Verhuren
 van luxe appartementen in Ile de la Jatte-Parc d'Orléans Verhuren
 van luxe appartementen in Ile de la Jatte-Parc d'Orléans
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  143,15 m²
5 600 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Kelder

Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit appartement gemeubileerd 143,15 m² heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 46,77 m², een Geen keuken, 2 balkons en een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : digicode.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86832078

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • Op de 3e verdieping
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 2 Balkons 18,01 m²
    • Inkomhal
    • Keuken
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • Gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer 46,77 m²
    • 2 Toilet
    • Verwarming "collective gaz"

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 5.600 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 5.190 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 410 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris 429 € Waarborg 10.380 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

24 rue de l'Hotel de Ville

92200 Neuilly-sur-Seine

Het kantoor BARNES RENTALS RIVE DROITE beschikt over 17 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com